افق دارو

افق تولید دارو پارس | زندگی با کیفیت

ففول
Fefol
خانواده ففول بیش از پنجاه سال است که در راستای سلامتی و بهبود کیفیت زندگی جامعه تلاش می­‌کند و برای تمام کسانی که کم خونی ناشی از فقر آهن و کمبود ویتامین‌­های بدن را دارند مفید است. یکی از مزیت‌­های قابل توجهی که این مکمل‌­ها نسبت به بقیه دارند آهسته رهش بودن تمامی محصولات این برند است، که باعث کاهش عوارض گوارشی در فرد می­‌شود.
ففول اسپانسول
Fefol Spansul
از قدیمی­‌ترین قرص آهن در جهان است که برای درمان و پیشگیری از کم­‌خونی ناشی از فقر آهن مورد استفاده قرار می­‌گیرد. کم‌خونی یک مشکل شایع در جامعه است که می‌تواند به دلیل کمبود آهن در بدن ایجاد ‌شود. قرص‌های آهن، به‌عنوان یک راهکار موثر برای درمان و پیشگیری از کم‌خونی شناخته می‌شوند. ففول اسپانسول یکی از قدیمی‌­ترین قرص‌های آهن در جهان است که برای درمان و پیشگیری از کم‌خونی ناشی از فقر آهن مورد استفاده قرار می‌گیرد.
ففول گاین
Fefol Gyne
این نوع مکمل دارای مقدار بالایی آهن است که به بدن افرادی که کم خونی زیادی دارند کمک می­کند تا سطح آهن در خون را به حالت طبیعی برگردانند این مکمل‌ می‌تواند در درمان فقر آهن و کمبود آهن مؤثر باشد و به افراد انرژی و سلامت بیشتری ببخشد.
ففول پلاس
Fefol Plus
قرص آهن ففول پلاس یک مکمل غذایی مفید و موثر است که شامل ویتامین B6 و B12 و ویتامین C می­‌شود. که این مکمل به خون‌­سازی در بدن و ساخت گلبول­‌های قرمز و تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می­‌کند. به دلیل وجود ملح بیس گلیسینات این مکمل، جذب آهن بالایی داشته و عوارض گوارشی کمتری هم دارد.
ففول دئودنال
Fefol Deudenal
ففول دئودنال حاوی مقادیر زیادی آهن است که برای افرادی که کم­‌خونی شدید دارند مناسب بوده و به دلیل نداشتن فولیک اسید برای مصرف آقایان بسیار مفید است. قرص‌های آهن با درصد آهن بالا، به‌عنوان درمان و پیشگیری از کم‌خونی‌های شدید مورد استفاده قرار می‌گیرند. این مکمل دارای غنی‌ترین مقدار آهن است که برای افرادی که با کم‌خونی شدید مواجه هستند، مفید است.
ففول ویتامینز
Fefol Vitamins
کپسول­‌های ففول وایتامینز حاوی انواع ویتامین‌­ها­ی مورد نیاز بدن بوده که به حفظ و تقویت سلامت عمومی بدن کمک می‌کنند. فرمولاسیون این محصول با در نظر گرفتن مقادیر ویتامین‌ها و آهن مورد نیاز بدن، برای مصرف روزانه طراحی گردیده است. دو مورد از اجزا مهم در این محصول Ginseng و Inositol هستند که برای کاهش علائم یائسگی و سندرم تخمدان پلی‌کیستیک، کاربرد دارند.
ففول پرگننسی
Fefol Pragnency
یکی از مراحل حیاتی در زندگی زنان، دوران بارداری است. در این دوره مادر و جنین نیاز بسیار زیادی به مواد مغذی پیدا می­‌کنند. عنصر مهم به کار رفته در این محصول عنصر ید است که برای تکامل و رشد جنین بسیار حائز اهمیت است.
ففول برست فیدینگ
Fefol Breast Feeding
مکمل تغذیه­ای ففول برست فیدینگ یک منبع ارزشمند، شامل ویتامین­‌های ضروری است که نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت مادر و نوزاد دارد. فورمولاسیون این نوع کپسول علاوه بر داشتن ویتامین­‌های مور نیاز بدن مادر و نوزاد، حاوی عصاره خار مریم و رازیانه است که به افزایش شیر مادر در این دوران کمک فراوانی می‌­کند.
ففول مکس
Fefol Max