افق دارو

افق تولید دارو پارس | زندگی با کیفیت

ففول پلاس

 سلامتی و بهبود فردی از اهمیت ویژه‌ای در جوامع جهانی برخوردار است. برای داشتن یک زندگی سالم، نیاز به دریافت ویتامین‌ها، مواد معدنی و مکمل‌های غذایی داریم. در این میان آهن به عنوان یکی از مواد معدنی حیاتی، نقش بسیار مهمی در عملکرد صحیح بدن دارد و کمبود آن منجر به علائمی نظیر خستگی، ضعف عضلانی، کاهش تمرکز و.. می‌شود که به طور قابل توجهی کیفیت زندگی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در اینجا به بررسی اهمیت قرص آهن، چگونگی تاثیر آن در سلامتی، اجزای تشکیل دهنده این قرص و شناخت ویتامین‌های موجود در آن خواهیم پرداخت.

 کپسول ففول پلاس یک مکمل غذایی است که برای بهبود سلامتی و افزایش سطح انرژی در بدن، درمان و پیشگیری از کم‌خونی و فقر آهن استفاده می‌شود. این محصول حاوی ترکیباتی است که برای عملکرد بهتر سیستم عصبی، سلامت قلبی-عروقی و سایر فعالیت‌های بیولوژیکی بدن ضروری هستند.

 ففول پلاس دارای آهن با ملح بیس گلیسینات است. در هر کپسول ففول پلاس ۲۷ میلی‌گرم آهن وجود دارد بنابراین این مکمل می‌تواند میزان کافی آهن را به بدن شما برساند.

 ملح بیس گلیسینات نوع جدیدی از ملح آهن است که جذب آرام‌تر و بهتری را در بدن ایجاد می‌کند با این روش، آهن در بالاترین ظرفیت خود با کمترین عوارض گوارشی جذب شده و تمام افرادی که قبلاً با مصرف قرص‌های آهن دچار تهوع، استفراغ یا یبوست می‌شدند با استفاده از این قرص، عوارض گوارشی بسیار کمتری را تجربه می‌کنند.

 آهن یکی از مواد معدنی مهم برای بدن است و نقش حیاتی در عملکرد سلول‌ها و انتقال اکسیژن به بافت‌ها را دارد. مصرف مقدار کافی آن می‌تواند به جلوگیری از کمبود آهن، که ممکن است به فقر آهن منجر شود کمک کند و سلامتی عمومی را بهبود بخشد.