داروسازی افق دارو

افق تولید دارو پارس | زندگی با کیفیت

درباره ما
advanced divider

ما در شرکت بی وقفه در تلاشیم تا بتوانیم با استفاده از علم و دانش و ایجاد نوآوری ، تأثیر مثبتی بر روی زندگی مردم سراسر جهان داشته باشیم ، و همواره در کنار بیماران هستیم و نیاز های آن ها را نیاز خود می دانیم .

ما در افق فارما با بهره گیری از بهترین و بروزترین تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی در سطح جهانی هدفی والا تر از تولید محصولات داریم ، واحد آزمایشگاهی ما از پزشکان و داروسازان کشور های مختلف تشکیل شده است و در کنار هم سعی در تولید محصولاتی کاربردی تر داریم .

طیف محصولاتی که ما در مجموعه افق تولید دارو پارس ارائه می دهیم گسترده است .

در داروسازی افق فارما پزشکان ، متخصصان آزمایشگاهی و مهندسان بهترین عملکرد خود را در حال ارائه هستند در این مسیر شرکت ما از امور نظارتی و تولیدی گرفته تا امور مالی ، تامین و ساخت و … فرصت های بیشماری از رشته های مختلف را پوشش داده است .

در این شرکت بین المللی شما میتوانید پتاسیل های بالای علمی را لمس کرده و در حین ایجاد فرصت های شغلی بسیار به بیماران زیادی در سراسر دنیا کمک کنید تا زندگی راحت تری داشته باشند

کشور
0
دفتر
0
کارخانه تولیدی
0
advanced divider
ما معتقدیم که ارائه راه‌حل‌های پزشکی در حال حاضر ضروری است – حتی با توسعه نوآوری‌هایی برای آینده ، ما مشتاق تغییر زندگی بیماران هستیم . ما هم در تصمیم گیری و هم در عمل شجاع هستیم  و معتقدیم که تجارت خوب یعنی دنیای بهتر .به همین دلیل است که ما هر روز سر کار می آییم و خود را متعهد به دقت علمی ، اخلاق غیرقابل انکار و دسترسی به نوآوری های پزشکی برای همه می کنیم .ما این کار را امروز انجام می دهیم تا  . فردایی بهتر  بسازیم .
advanced divider
 بازار جهانی داروها بسیار گسترده است . خاورمیانه با سایر مناطق رشد کلیدی از جمله بازارهای نوظهور و مناطق آسیا و اقیانوسیه یک بازار اولویت برای رشد است . انتظار می رود این روند افزایش تقاضا با افزایش جمعیت جهان ، رونق بیشتر اقتصادهای بازارهای نوظهور و تغییرات جهانی در شیوه زندگی بر سلامت بلند مدت تأثیر بگذارد .
advanced divider
استراتژی ما تحقیق و تولید داروهای نوآورانه با بالاترین کیفیت است . محصولات افق فارما را تا حد امکان به تمام کشورها با  سطوح درآمدی مختلف ارسال خواهیم کرد . برای انجام این کار ما خط تولید خود را با بالاترین استاندارد های جهانی راه اندازی کرده ایم خط تولیدی پیشرو در اعصاب و تنفس راه اندازی کرده ایم و بر حوزه های درمانی تخصصی تمرکز کرده ایم  . سفر به سمت کشف و توسعه داروهای جدید ، طولانی و پرهزینه خواهد بود ریسک بالایی خواهد داشت . پزشکان و متخصصین هلدینگ افق تولید دارو پارس در حال بررسی رویکرد های مختلف برای ترویج این نوآوری ها و سرعت بخشیدن به نوآوری ها در آزمایشگاه خود می باشند . دانشمندان ما اکنون در واحد های مختلف بر روی حوزه های خاص تحقیقاتی فعالیت دارند . وظیفه این گروه ها جستجوی اهداف بیولوژیکی و داروهای زیستی می باشد که در نهایت به داروهای جدید  تبدیل می شود .. ما همچنین می دانیم که همه چیز را در آزمایشگاه های خود کشف نخواهیم کرد و باید با سایر شرکت ها ، موسسات دانشگاهی و موسسات خیریه تحقیقاتی شریک شویم . ما در حال حاضر با بیش از 127 سازمان خارجی همکاری های تحقیقاتی داریم.
advanced divider
باور ما در داروسازی افق تولید دارو پارس این است که ما در قبال جامعه ای که در آن زندگی و کار می کنیم و همچنین جامعه جهانی مسئول هستیم . ما باید با ایجاد مراقبت های بهداشتی بهتر در سراسر جهان به مردم کمک کنیم تا سالم تر باشند . ما باید شهروندان خوبی باشیم – از کارهای خوب و خیریه ها ، بهداشت و آموزش بهتر حمایت کنیم و سهم عادلانه خود را از مالیات متحمل شویم . ما باید نعمت هارا حفظ کنیم و از محیط زیست و منابع طبیعی محافظت کنیم .